Türkiye'nin en iyi haber sitesi

BİLKUR modayı renklendiriyor

Modern teknolojisi ile günde 40 ton örgü kumaş boyayabilen BİLKUR, tecrübeli kadrolarıyla rengi modaya dönüştürüyor

Giriş Tarihi: 12.2.2013
Kahramanmaraş'ta 11 yıldır faaliyet gösteren ve son yıllarda yaptığı tesis, makine ve teknoloji yatırımlarıyla kapasitesini artıran BİLKUR Tekstil AŞ Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Bildirici, bilgi ve teknolojiye önem veren şirketlerin rekabet şansını artıracağını söyledi. Firma olarak her zaman müşteri odaklı çalışmaya önem verdiklerinin belirten İsmail Bildirici, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ettiklerini söyledi.

KÜRESEL DÜŞÜNMEK

Küreselleşen dünya pazarında rekabetin son derece zor olduğunu söyleyen Bildirici, "Sektörü iyi takip etmek gerekiyor. Verimliliği en üst düzeyde tutmanız gerekirken, maliyetleri de aşağıya çekmek lazım. Makine parkurunuzda en son teknolojiye yer vereceksiniz. Dünyada yaşanan ekonomik ve siyasi alandaki gelişmeleri çok iyi takip etmek ve doğru hamleleri yapmak zorundasınız. Bu bilinçle rekabet gücümüzü artıracak, iyi analiz edilmiş politikaları hayata geçirdik" dedi.

EĞİTİME ÖNEM

Firma olarak eğitime de büyük önem verdiklerine dikkat çeken Bildirici, "Eğitim, insanın olduğu her alanda büyük önem taşıdığı gibi bizim sektörde de kaliteyi yakalamak için çok elzem bir konu. Bunun bilinciyle öncelikle alanında uzman kişilerden oluşan teknik kadro oluşturduk. Kullandığımız makine ve uyguladığımız prosesler hakkında çalışanlarımıza eğitim veriliyor. Gerek bünyemizdeki teknik kadrolar, gerekse firma dışından gelen yerli ve yabancı uzmanlarla bu eğitimleri sürekli hale getirdik" dedi.

REKABETÇİ FİYATLAR
Türkiye ve dünya ortalamasının üstünde teknoloji yatırımları yaptıklarını anlatan Bildirici, "Kurumsallaşma ve 'uzun ömürlü şirket' kavramlarına ağırlık verdik. Doğru ve zamanında yapılan hamlelerimiz neticesinde başarı geldi. Rekabetçi fiyat sunuyoruz. Fabrikamız, kalite açısından çok önemli bir konumda. Ürettiğimiz ürünlerin tamamına yakını Avrupa'ya pazarlanıyor" diyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BİLKUR modayı renklendiriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN