Edelere çağdaş yaşam alanları Asis İnşaat'tan

Giriş Tarihi: 12.2.2013

Kahramanmaraş'ın ünlü işadamlarından Mehmet Cilve ve İsmail İspir tarafından kurulan Asis İnşaat, 5 yıldır ev sahibi olmak isteyenlere bütçelerine göre konut üretiyor

Kurulduğu günden itibaren alıcıya verdikleri taahhüdü zamanında yerine getirmekle kazandıkları güvenin eseri olarak konut sektöründe Kahramanmaraş'ın önde gelen firmaları arasına girmeyi başaran Asis İnşaat, yaptığı konutlarda şehrin hem sosoyo-ekonomik gelişimini hem de kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla sektörlerinde yıldızı olmayı hedefliyor.

GÜVENİN GÖSTERGESİ

Son 5 yılda Kahramanmaraş kent merkezinde bin 500'e yakın aileyi ev'lendirip konut sahibi yapan Asis İnşaat şehrin çeşitli semtlerinde 510 konutun yapımını sürdürüyor. Tüketiciden aldıkları sorumlulukları kendilerine şiar edindiklerini söyleyen Mehmet Cilve ve İsmail İspir, "Ortaya çıkan rakamlar, konut ihtiyacı olanların bize olan güven ve gönül rahatlığının vesikasıdır. İnşaat kalitesinden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz" dediler.

ÖZEL MÜŞTERİ PROFİLİ
2003 yılında bir arsa pazarlığı ile tanıştıkları yolda, arkadaşlıklarını iş ortaklığına taşıyan Cilve ile İspir, her yıl yükselen çıta ile sektörde Edelerin inşaattaki markası haline gelmişler. Mehmet Cilve "Biz doğa ve teknoloji olgularını bütünleştirerek kendimize özgü müşteri profili oluşturuyoruz" dedi. İsmail İspir de "Sektörde kalıcı olmanın bedeli vardır, biz bu bedeli müşterilerimizi memnun ederek ziyadesiyle ödüyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edelere çağdaş yaşam alanları Asis İnşaat'tan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN