Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ELİS'in hedefi büyük

Kahramanmaraş'ta kurulu Elis Isı Yalıtım, geniş ürün yelpazesi ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik esnek üretimiyle bölgede liderliğe oynuyor

Giriş Tarihi: 12.2.2013
Kahramanmaraş inşaat sektöründe 40 yıldır özel binalar ve devlet taahhüt işi yapan Kiraz İnşaat tarafından ve 2 yıl önce Organize Sanayi Bölgesi'nde 6 bin metrekare açık 2 bin 200 metrekare kapalı alanda üretime başlayan Elis Isı Yalıtım Ambalaj Sanayi, genç, dinamik yapısı, geniş ürün yelpazesi ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik esnek üretim olanakları ile müşterilerinin taleplerini karşılıyor. Kurulduğu günden itibaren kalite ve değişen teknolojiye verdiği önem ile kısa sürede ambalaj ve yalıtım sektöründe bölgede tanınmış ve kendini sürekli yenileyerek sektörde söz sahibi olmayı hedeflediklerini söyleyen Elis Isı Yalıtım Genel Müdürü Kaan Kiraz, "Yeni yıl ile birlikte makine parkurumuzu genişletecek yatırım projemizle önümüzdeki 5 yıl içerisinde hem yurt içi pazar payını artırmak hem de ihracata yönelik pazar yönünden bölgede lider konuma gelmeyi hedefliyoruz" dedi.

FARKLI HİZMET ANLAYIŞI
Hizmet başladığı ilk günden beri kaliteyi, zamanında, güvenilir ve pürüzsüz bir hizmet anlayışıyla sunmaya çalıştıklarını söyleyen Kaan Kiraz, "Şirketimiz, uyguladığı esneklik politikası sayesinde özel müşteri taleplerine kolaylıkla cevap vermektedir. Ürünlerimiz, sağladığı güvenle yurt çapında tanınmaya devam ediyor. Şirketimiz sahip olduğu kalite belgelerine uyum çerçevesine hijyenik şartlarda üretim yapmayı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, ürünlerini dünyaya tanıtmayı ve takdirini kazanmayı kendisine misyon edinmiştir" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ELİS'in hedefi büyük
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN