Kahramanmaraşlılar 'Fit Clup Fitnes&spa' ile form tutuyor

Giriş Tarihi: 12.2.2013

İş ve şehir hayatının getirdiği yorgunluğu atmak için Kahramanmaraşlı bay ve bayanlara hizmet veren Fit Clup Fitnes &spa, kendine 'sağlıklı' vakit ayırmak isteyenlerin değişmez adresi oldu

Sanayisinin getirdiği nüfus artışı ile sağlıklı bir yaşamın yanında sosyal ve kültürel alandaki ihtiyaçlarının karşılanacağı mekânlara ihtiyaç duyulan Kahramanmaraş'ta kısa süre önce hizmete giren kentin en lüks fitness ve spa merkezi olan 'Fit Clup Fitness &Spa' Kahramanmaraşlı bay ve bayanlara sağlıklı bir yaşam için spor yapma olanağı sağlıyor. Genç girişimciler Ökkeş Kır ve Samet Arığ tarafından Bahçeci Hoca Bulvarı üzerinde açılan merkez, sosyalleşmek, fit kalmak ve kendine daha 'sağlıklı' vakit ayırmak isteyenlerin adresi oldu.

KONFORLU ORTAM
İş hayatının stresinden ve şehir yaşamının yorucu temposundan uzaklaşmak isteyenler hem 'hayal' gibi gelen sporu yapma imkânı hem de eğlenebilme imkânı buluyor. Fit Clup Fitness &spa, müşteri değil, konforlu bir ortamda sağlık ve spor dallarında her türlü imkânın sunularak ağırlanacak misafir olarak gördüğü üyelerine klasik fitness anlayışından öte bir hizmet sunuyor. Merkezde kardiyo, stüdyo dersleri, Sauash, havuz, sauna, buhar odası, Türk hamamı, yüzme, masa tenisi, çocuk kulübü ile vücut yağ ve kemik ölçümü ile kafeterya hizmeti sunuluyor. Hem sosyalleşmek, hem fit kalmak, hem de kendine vakit ayırmak isteyenler Kahramanmaraşlı bay ve bayanlar için iddialı bir mekân olan Fit Clup Fitness &spa, fitness merkezlerinde yapılan sporu sadece yaz öncesi forma girmek için yapılan ve sonra bırakılan bir aktivite ya da sosyalleşme aracı olarak görülmesinden öteye yaşamın bir parçası haline getirmenin peşinde. Fit Clup Fitness &spa spor hocası Cengiz Karakız, "Salonumuzda sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunarak insanların günlük streslerinden kurtulmalarını ve kişiye özel hazırlanan çalışma programıyla herhangi bir sağlık sorunu yaşatmadan dinç kalmalarını sağlıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraşlılar 'Fit Clup Fitnes&spa' ile form tutuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN