Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Seçimler bizim aramızı bozamaz

Giriş Tarihi: 14.2.2013

ATSO Başkan adayı Mehmet Kılıçlar, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin'i ziyaret ederek, yaklaşan seçimler öncesinde dostluk mesajları verdi

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) başkan adayı Mehmet Kılıçlar, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin'i ziyaret etti. Kılıçlar, yaklaşan seçimler öncesi yapılan bu ziyaretin amacının seçimlerin hiçbir zaman aralarına giremeyeceğini vurgulamak olduğunu belirterek, "Çünkü seçimler gelip geçicidir, ancak işadamları olarak aramızdaki ilişkiler daimidir" dedi.

İNTİKAM SEÇİMİ DEĞİL
Yapılacak seçimlerin asla bir intikam alma olarak görülmemesi gerektiğini belirten Kılıçlar, "Herkesin amacı Antakya'ya hizmet etmek ve ATSO'nun kalite çıtasını yükseltmektir. Bu yüzden seçimlere kadar olan iyi ilişkiler seçimlerden sonra da devam edecek. Çünkü biz en başta arkadaşız, yüz yüze bakıyoruz. Seçimden sonra da yüz yüze bakacağız" diye konuştu.

DİYALOG YOLLARI AÇIK

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin de ziyaretten dolayı, Mehmet Kılıçlar'a teşekkür ettiğini belirterek, "İşadamı ve arkadaşımız olan Kılıçlar'a HASİAD Başkanlığı sırasında da bunu söylemiştim. Mehmet beyin söylediği hemen hemen her şeyin altına imza atarım. Diyalog yollarımız her zaman açıktır. Arkadaşlarımızla aramızda hiçbir problem yok" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seçimler bizim aramızı bozamaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN