Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sanko Park AVM 10 milyon kişiyi ağırladı

Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinin en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezine adeta akın oldu

Giriş Tarihi: 15.2.2013
Bünyesinde yer alan ulusal ve uluslararası büyük markalarla kaliteli bir alışveriş sunmanın yanında, sosyal yaşam merkezi konseptiyle öne çıkan, birbirinden ilginç sosyal aktivitelere, kültürel ve sanatsal etkinliklere imza atan Sanko Park AVM, Gaziantep'in yanı sıra, Kilis, Kahramanmaraş, Adıyaman, Osmaniye, İskenderun ve Malatya'dan gelen misafirlerini de ağırlıyor.

SAYI ARTACAK

Ziyaretçi sayısını her yıl katlayarak artıran Sanko Park'a, son üç yılda toplam 30 milyon kişiye yakın misafir geldi. Sanko Park AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, Nisan 2009'da açılan Sanko Park AVM'nin, Gaziantep'in sosyal hayattaki popülaritesini artırmanın yanı sıra, şehrin çağdaş bir alışveriş merkeziyle bölgede önemli olanaklar sunmasını sağladığını söyledi.

HEDEF 11 MİLYON KİŞİ

Toydemir, "2012 yılında hedefimiz 10 milyon ziyaretçi ağırlamaktı, bunu aştık. Son 3 yıl içinde toplam 30 milyona yakın ziyaretçiyi alışveriş merkezimizde ağırladık. Onlarla aramızda bir bağ oluşturduk. 2013 yılı daha olumlu geçecek. Sanko Park AVM olarak bu yıl 11 milyon ziyaretçi hedefliyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanko Park AVM 10 milyon kişiyi ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN