Türkiye'nin en iyi haber sitesi

13 kişi ve kuruma Acıbadem teşekkürü

Kuruluşunun 4'üncü yılını kutlayan Acıbadem Adana Hastanesi, başarılı çalışmalarıyla Adana'nın sesini Türkiye'ye duyuran 13 kişi ve kuruma törenle teşekkür plaketi verdi

Giriş Tarihi: 21.2.2013
Alanlarında 2012 yılında iş hayatı, eğitim, sosyal hayat ve sporda önemli başarılara imza atan Adanalı 13 kişi ve kuruma, kuruluşunun 4'üncü yılını kulayan Acıbadem Adana Hastanesi teşekkür plaketi verdi. Bu yıl 2'nci kez düzenlenen "Adana'yı Onurlandıranlar" başlıklı ödül töreni Acıbadem Adana Hastanesi konferans salonunda gerçekleşti. Törende, hastane bünyesinde hizmete giren yeni Pediyatrik Kemik İliği Nakli Merkezi ile Tüp Bebek Merkezi'nin de açılışı yapıldı.

GİTMEK ZORUNDA DEĞİLİZ

Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, artık Adanalıların tedavi için başka şehirlere gitmek zorunda kalmadığını, Acıbadem Hastanesi başta olmak üzere gelişmiş olanakları bulunan sağlık kurumlarından yararlanabildiğini söyledi. Aldırmaz, Acıbadem Grubu'na Adana'ya yapacakları yeni yatırımlar için destek sözü de verdi. Adana protokolü ve hastane yöneticilerinin yanı sıra Acıbadem Üniversitesi Rektörü ve Tıbbi Direktör Prof. Dr. Ahmet Şahin'in de katıldığı törende daha sonra, 2012'de iş hayatında, eğitimde, sosyal hayatta ve sporda önemli başarılara imza atanlara teşekkür belgeleri verildi. Ödül alanlar ve plaketlerini veren protokol mensupları, tören pastasını birlikte kesti.

ÖDÜL ALANLAR
Acıbadem Adana Hastanesi'nin "Adana'yı Onurlandıranlar" ödüllerini bu yıl alan kişi ve kurumlar şunlar: "Karataş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Adana Sofulu İmam Hatip Lisesi, Adana Seyhan Bilim Sanat Merkezi, Atom Film, Hayri Doğan Hızanlı, Yüreğir Atatürk Lisesi, Botaşspor Bayan Basketbol Takımı, Vedat Demir, Ela Özorhan, Refleks Gazetesi ve Adana Quartet."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
13 kişi ve kuruma Acıbadem teşekkürü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN