Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gündoğdu öğrencileri İspanya'da başkonsolosu duygulandırdı

İspanya'nın Barcelona kentinde görev yapan Türkiye Başkonsolosu Emir Salim Yüksel, Adana Gündoğdu Koleji (AGK) öğrencilerinin ziyareti üzerine duygu dolu anlar yaşadı

Giriş Tarihi: 25.2.2013
Adana Gündoğdu Koleji (AGK) Kültür gezileri kapsamında İspanya'ya çıkarma yaptı. Türkiye Cumhuriyeti Barselona Başkonsolosu Emir Salim Yüksel, Gündoğduluların kendisini ziyaret etmesinden çok duygulandığını söyledi. Öğretmen ve öğrencilerden kurulu kafilenin Madrid, Barselona ve Endülüs bölgesini kapsayan gezisinde kültür alışverişinde bulunuldu.

ZİYARET EDEN İLK OKULSUNUZ

Gündoğdulular İspanya'da bulunduğu bir hafta içinde Türkiye Cumhuriyeti Barselona Başkonlosu Emir Salim Yüksel'e de ziyarette bulundular. Başkonsolos Yüksel, çok duygulandığını belirterek, "Gündoğdu Koleji benim için çok özel. Göreve geldiğimden bu yana beni ziyarete gelen ilk okul. Bu nedenle sizlere çok teşekkür ediyorum. Türk öğrencilerimizin böyle kültür gezileri düzenleyerek dünyanın tüm medeniyetlerini gezip öğrenmeleri hem kültür hem dostluk adına övünülecek girişimlerdir" dedi. Adana Gündoğdu Koleji (AGK) CEO'su Gökhan Gündoğdu, dünyanın birçok ülkesine davet edilen öğrencilerinin Türkiye ve Adana'yı tanıtımda büyük katkı sağladıklarına dikkat çekerek, kültür gezilerinin hız kesmeden devam edeceğini söyledi. Gökhan Gündoğdu, "Barselona Başkonsolomuz Sayın Emir Salim Yüksel Gündoğdu Koleji'nin kendisini ziyaret eden ilk Türk okulu olmasından duygulandığını söyleyince bizler de çok mutlu olduk. Sayın Başkonsolosumuza bizi konuk ettiği için biz teşekkür ederiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gündoğdu öğrencileri İspanya'da başkonsolosu duygulandırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN