Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atılacak ortak adımlar projeyi güçlendirecek

Giriş Tarihi: 27.2.2013
Adıyaman'daki kadın sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, "Kadın Dostu Kent Projesi" kapsamında Belediye Başkanı Necip Büyükaslan'ı ziyaret etti. STK temsilcileri adına konuşan TOBB Adıyaman Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Selda Tandoğan Demirel, "Kadınların sorunlarını çözme aşamasında atılan ortak adımlar, Kadın Dostu Kent Projesi'nin verimli işlemesini sağladı" dedi.

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Kadın Dostu Kent Projesi gereği bu yıl 4-8 Mart tarihleri arasında Adıyaman'daki kadın STK'lar olarak bir dizi faaliyet yürüteceklerini belirten Demirel, "Bu kapsamda birçok mekanda en az iki kadın STK ortaklığı ile atölye çalışmaları yürütülecek. 4-8 Mart tarihleri arasında Demokrasi Parkı'nda kermes düzenlenecek. Ayrıca Şanlıurfa iline bir gezi düzenlenecek" diye konuştu.

KADIN STK'LAR

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete TOBB, AKİD, AİKAD, KAMER, TOGEM, AKAYDER, ÇATOM, İHH, Memur-Sen, Eğitim-Birsen, Kadın Statüsünü Güçlendirme Derneği, Adıyaman Kadın Sorunlarını Araştırma ve Çözüm Derneği, Kent Konseyi, Aktif İş Kadınları Derneği, Adıyaman Barosu ve Adıyamanlılar Vakfı'nın kadın temsilcileri katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atılacak ortak adımlar projeyi güçlendirecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN