Kadınlar ve çocuklar için proje geliştirin

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, kadınlar ve çocuklar için geliştirilen SODES projelerinin çok önemli olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 5.3.2013
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, SODES kapsamında özellikle kadınlar ve çocuklar için geliştirilen projelere büyük önem verdiklerini söyledi. Şanlıurfa'ya gelen Bakan Yılmaz, ilk olarak SODES kapsamında Devteşti Mahallesi'nde yaptırılan Umut Sosyal Yardımlaşma Derneği Önceller Okuma Salonu'nu ziyaret ederek girdiği bir sınıfta öğrencilerle sohbet etti.

GELECEK ÇOCUKLARIN
"Bizim en büyük geleceğimiz, en büyük sermayemiz çocuklardır" diyen Bakan Yılmaz, çocukların iyi yetişmesinin kendileri, aileleri ve bütün ülke için önemli olduğunu ifade etti. SODES kapsamındaki projelere 2013 yılında da devam edileceğini dile getiren Yılmaz, bu kapsamda Şanlıurfa'da birçok projeye destek olduklarını söyledi. Bakan Yılmaz'a eşi Tülay Yılmaz da eşlik etti.

GAP-TEYAP İŞBİRLİĞİ

Bakan Yılmaz daha sonra, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı arasında GAP Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi (TEYAP) kapsamında yapılacak işbirliğinin protokol imza törenine katıldı. Burada bir konuşma yapan Yılmaz, çiftçilerin eğitimine büyük önem verdiklerini, bütün yatırımların ana hedefinin insan odaklı olduğunu dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadınlar ve çocuklar için proje geliştirin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN