Kanadalılar eğitim için Gündoğdu Koleji ile anlaştı

Kanada ile akademik işbirliği için anlaşma imzalayan Adana Gündoğdu Koleji (AGK), öğrencilerine çift diploma olanağı sunacak

Giriş Tarihi: 11.3.2013
Adana Gündoğdu Koleji (AGK) Kanada ile yaptığı akademik işbirliği anlaşması sonucu öğrencilerine çifte diploma şansı verecek. Konuyla ilgili olarak Adana'ya gelen Kanada Büyükelçiliği Kültür Ateşesi Loc Pham, ortaklık nişanı olan plaketi törenle lise binasına çaktı.

BİZİ DE HEYECANLANDIRIYOR

Törende konuşan Kültür Ateşesi Pham, "Gündoğdu Koleji'ni daha önce eğitim bakanımız ziyaret etmiş ve sayın Gökhan Gündoğdu ile bu anlaşmayı imzalamıştı. Bugün burada bu nişanı çakmaktan çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Gündoğdu Koleji'nin Uluslararası düzeyde eğitim verdiği öğrencilerinin Kanada Üniversitelerinde öğrenim görecek olması bizleri de heyecanlandırıyor" dedi.

ÇOK ÖNEMLİ BİR ANLAŞMA
Adana Gündoğdu Koleji CEO'su Gökhan Gündoğdu, Kanada ile yapılan akademik anlaşmanın çok önemli olduğunu belirterek, "Bu eğitim ortaklığımız sonucunda öğrencilerimiz çifte diploma şansı elde edecek. İsteyen öğrencilerimiz Kanada Nova Scotia eyaleti üniversitelerinden birinde sınavsız ve burslu eğitim görebilecek. Ortaklık öğrenci ve öğretmen değişim programlarını da kapsıyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kanadalılar eğitim için Gündoğdu Koleji ile anlaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN