Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rekortmen Edeler'e ödüller Çağlayan'dan

Kahramanmaraş'ta 2012 yılının Gelir ve Kurumlar Vergisi rekortmenlerine Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın katıldığı törenle ödülleri verildi. Törende teşvik vurgusu yapıldı

Giriş Tarihi: 11.3.2013
Kahramanmaraş'ta 2012 yılında en çok Gelir ve Kurumlar Vergisi ödeyen kişi ve kurumlara ödülleri verildi. Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) ile Vergi Dairesi Başkanlığı'nın düzenlediği 'Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni' MADO Sarayı'nda gerçekleştirildi. KASİAD Başkanı Ali Arpasatan, programdaki konuşmasında, geçen yıl çıkarılan Teşvik Yasası'na desteklerinden dolayı Bakan Çağlayan'a teşekkür etti.

REKABETİ KORUMALIYIZ

Türkiye'nin istikrara kavuştuğunu belirten Ali Arpasatan, "2008 krizinden sonra AB'nin özellikle tekstil ve hazır giyimde siparişlerini Türkiye'ye kaydırmasının nedeni lojistik yakınlığımız, küçük siparişler ve hızlı moda yapabilmemizdir. AB'de kriz bitince siparişlerin Uzakdoğu'ya kayacağı endişesini taşıyoruz. Bu nedenle sanayimizin rekabetçi yapısını korumaya özen göstermeliyiz" dedi.

ÖDÜLLER VERİLDİ
Konuşmanın ardından Gelir ve Kurumlar Vergisi'nde ilk 10 arasına giren kişi ve kurumlara ödülleri Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan tarafından verildi. Ödül törenine, TBMM Başkanvekili Mehmet Sağlam, Ekonomi Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Vali Şükrü Kocatepe, Kahramanmaraş milletvekilleri Nevzat Pakdil, Sevde Bayazıt Kaçar, Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Mesut Dedeoğlu, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ve işadamları katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rekortmen Edeler'e ödüller Çağlayan'dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN