Dağlıoğlu'nda renkli bir gün

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Dağlıoğlu Mahallesi'ne yaptığı ziyarette çalışmaları inceledi, halkla buluştu

Giriş Tarihi: 14.3.2013
Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Dağlıoğlu Mahallesi'nde Fen İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı Yol Müdürlüğü ekiplerinin asfalt çalışmasını denetledi, vatandaşlarla sohbet etti. Gittiği yerlerde vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşan Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, çalışmalarla ilgili Yol Müdürü Hüseyin Dündar'dan bilgi aldı. Daha önce Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü tarafından altyapısı ve içme suyu sistemi tamamlanan yolun asfalt çalışmalarının birkaç gün içinde tamamlanacağını belirten Zihni Aldırmaz, güney kuzey, doğu batı ayrımı yapmadan Adana'nın her bölgesine hizmet götürdüklerini söyledi. Dağlıoğlu Mahallesi Muhtarı Mehmet Reşit Kardaş da, yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'a teşekkür etti.

MUTLULUKLAR DİLEDİ
Dağlıoğlu Mahallesi Muhtarı Kardaş, "Mahallemiz önce altyapı ve içme suyu hizmeti aldı. Şimdi de yollarımız asfaltlanıyor. Bizler 25 yıldır hizmet görmedik. Güneye hiç eğilmediler. Sizinle hizmet gördük, sayenizde yüzümüz güldü. Hizmetlerin devam edeceğine inanıyoruz" şeklinde konuştu. Mahalleyi gezen, mahalle sakinleri ile sohbet edip onların sorunlarını dinleyen Zihni Aldırmaz, ayrıca bir düğüne de katılarak, genç çifte mutluluklar diledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dağlıoğlu'nda renkli bir gün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN