Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hedef kupa

Potada altın yılını yaşayan Adana, Türkiye Kupası'na gözünü dikti. İsmet İnönü ile Meryem –Abdurrahim Gizer İlköğretim'in perileri son hazırlıklarını yapmaya başladı

Giriş Tarihi: 14.3.2013
Adana İsmet İnönü ile Meryem - Abdurrahim Gizer ilköğretim okullarında heyecan dorukta. Yıldız ve Küçük Kızlar basketbol finalleri için gün sayan her iki okul, Türkiye Şampiyonu olmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Kentin gurur tablosunda yer alan potanın perileri Adana'yı en iyi şekilde temsil edip kupayı kaldırmak için söz verdiler.

İSMET İNÖNÜ DÜZCE YOLCUSU
8 takımın mücadele edeceği Yıldız Kızlar Basketbol Türkiye finallerine direk olarak katılan İsmet İnönü İlköğretim Okulu 3-7 Nisan tarihleri arasında Düzce'de sahaya çıkacak. Birçok branşta elde ettikleri sonuçlarla altın yıllarını yaşadıklarını belirten Okul Müdürü Kadir Durukan, "Basketbolcularımız beden eğitimi öğretmenleri Baki Gök ve Ersin Aydınalp gözetiminde, kupayı Adana'ya getirmenin hesaplarını yapıyor. Onlara güveniyoruz" dedi.

ADANA MERYEM-ABDURRAHİM GİZER GELİYOR
Adana il birincisi olarak 17-23 Mart tarihleri arasında Gaziantep'te oynanacak Küçük Kızlar Basketbol grup maçlarından final vizesini almak isteyen Meryem -Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu da oldukça iddialı. Okul yönetimi Ahmet Bozkurt, İsmet Atal, Sadık Çolakça ile beden eğitimi öğretmenleri Mustafa Tanrıkulu, Çiğdem Ficik, Behice Barut ve Turhan Gebeş, öğrencileriyle yakından ilgilenerek, zorlu karşılaşmalara hazırlıyorlar. Öğrenciler ise şampiyon olarak kupayı Adana'ya getirmeye kararlılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hedef kupa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN