Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Burç'un konukları ülkelerine uğurlandı

Giriş Tarihi: 22.3.2013

Adana Burç Okulları'nın, 'Comenius Programı' kapsamında konuk ettiği 33 yabancı öğrenci ve öğretmen, ziyaretlerinin ardından ülkelerine döndü

'Comenius Programı' kapsamında Burç Okulları'nın konuğu olan Avrupalı öğretmen ve öğrenciler, ülkelerine uğurlandı. Burç Vural Anadolu ve Fen Lisesi'nce ağırlanan konuklar, Türk misafirperverliği ile ağırlandı. Polonya, Almanya, Danimarka, Romanya, Litvanya ve Bulgaristan'dan gelen 33 kişilik heyet, Adana'da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Kentin tarihi ve kültürel mekanlarını gezip, sanayi alanında üretim tesislerini de inceleyen yabancı öğretmen ve öğrenciler, Adana'ya hayran kaldı.

BALIK SAĞMA İŞLEMİ

Adana'da faaliyet gösteren DSİ 6. Bölge Müdürlüğü'nü de ziyaret eden öğrenciler, burada Bölge Müdürü Nevzat Aksu ile de bir araya geldi. Balık üretme tesislerinde özel olarak balık sağma işlemine tanık olan konuklar, ardından elektrik trafolarının üretim çalışmalarını da yerinde gördü. Burç Vural Anadolu ve Fen Lisesi İngilizce Öğretmeni Fuat Özmen, Adana'da gerçekleştirilen şehir gezisindeki bilgilendirici dokümanların sağlanması ve rehber tahsisi konusunda da İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Nuh Yıldız'a katkı ve destekleri nedeniyle teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burç'un konukları ülkelerine uğurlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN