Çanakkale destanını fotoğraflarla anlattı

Adana Gündoğdu Koleji'nin sponsorluğunda Çanakkale Fotoğraf Sergisi ve imza günü düzenleyen yazar Hanri Benazus, "Çanakkale destanı özellikle gençlere çok iyi anlatılmalı" dedi

Giriş Tarihi: 22.3.2013
Türk yazar, işadamı ve Atatürk hayranı Hanri Benazus, Gündoğdu Koleji'nin sponsorluğunda Çanakkale destanının 98. yıldönümünde okulda ve M1 AVM'de "Çanakkale Fotoğraf Sergisi ve imza günü" düzenledi. Benazus'un sergisine Adanalılar büyük ilgi gösterirken özellikle öğrenciler Çanakkale destanını anlatan fotoğraflara hayran kaldı. Öğrenciler ünlü yazara kitaplarını da imzalattı.

GENÇLER BİLMELİ
Çanakkale destanının çok iyi anlatılması gerektiğini söyleyen Hanri Benazus, "Oradaki kahramanlık tüm dünyaya örnek olmuştur. Bu vatan topraklarının nasıl kazanıldığının en önemli örneklerindendir. Gençlerimiz Çanakkale Zaferi'ni çok iyi bilmeli" dedi. Hanri Benazus'un ülkemizin önemli yazarlarından biri olduğuna dikkat çeken Adana Gündoğdu Koleji CEO'su Gökhan Gündoğdu, "Böyle önemli bir sergiye destek olmak bizim için de gurur verici" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çanakkale destanını fotoğraflarla anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN