Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gökhan Bayboğan TÖOB yönetiminde

Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan, İstanbul'da yapılan Özel Okullar Birliği (TÖOB) Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu üyeliğine getirildi

Giriş Tarihi: 22.3.2013
Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı, Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Vekili ve Bayboğan Eğitim Vakfı Başkan Vekili Gökhan Bayboğan, Türkiye Özel Okullar Birliği (TÖOB) yönetimine, İstanbul ili dışındaki kolejleri temsilen seçildi. Böylesine önemli bir göreve getirilmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Gökhan Bayboğan, "Görevimi en iyi şekilde yapmak için gayret göstereceğim" dedi.

EŞBAŞKANLIK SİSTEMİ

1951 yılında kurulan, merkezi İstanbul Beyoğlu Odakule'de bulunan ve Türkiye'nin birçok ilinden üyesi olan Türkiye Özel Okullar Birliği'nin genel kurul ve yönetim kurulu seçimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul Rixos Pera Otel'de yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanlığı'na tarihinde ilk kez eşbaşkanlık sistemine geçerek, Cem Gülan ve Yusuf Tavukçuoğlu seçildi.

BAYBOĞAN EN GENÇ ÜYE

Türkiye'nin en kaliteli 900 okulundan 250 temsilci üyesi bulunan Türkiye Özel Okullar Birliği seçimlerinde, İstanbul dışındaki okulları temsilen Yönetim Kurulu'na seçilen Gökhan Bayboğan, aynı zamanda bu göreve getirilen en genç üye oldu. Bayboğan, "Bölgemizdeki özel okulları birlikte en iyi şekilde temsil etmek için elimden gelen çabayı göstereceğim" diye konuştu.

YENİ YÖNETİM
Cem Gülan (Doğan Koleji) Yusuf Tavukçuoğlu (Atacan Koleji) Nurullah Dal (Akasya Koleji) Hayik Nişan (Surphaç Ermeni Lisesi) Mina Akcen (St. Pulcherie Fransız L.) Erdoğan Bozdemir (FMV Işık Okulları) Özlem Karsan (Oğuz Kaan Okulları) Erkan Çelik (Beykent Okulları) Gökhan Bayboğan (Çağ Koleji)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökhan Bayboğan TÖOB yönetiminde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN