Muhtarlar verilen hizmetten memnun

Giriş Tarihi: 26.3.2013

Adana'da muhtarlar ve amatör spor kulübü yöneticileri, yapılan hizmetler ve verilen destekten dolayı Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'a teşekkür etti

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, mahalle muhtarları ve amatör spor kulüplerinin yöneticileriyle kahvaltıda bir araya geldi. Türkiye Muhtarlar Birliği Adana Şube Başkanı Soner Şimşir'in ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada muhtarlar ve spor kulübü yöneticileri Zihni Aldırmaz'a getirilen hizmetten çok mutlu olduklarını belirterek, teşekkür etti.

GENÇLERE BÜYÜK ÖNEM
"Yol arkadaşlarım" dediği muhtarlar ve amatör spor kulübü yöneticilerine seslenen Zihni Aldırmaz, "Hepiniz önemli işler başarıyorsunuz. Özellikle gençlerin spor yapması, gençleri spora yönlendirmek çok önemli. Biz verdiğimiz destekle 113 bin 500 gence spor yaptırıyoruz. Bu durum bizim gençlere verdiğimiz önemi gösteriyor. Bundan sonra da gençlerimizin yanında olacağız" dedi.

MAHALLE OFİSLERİ PROJESİ

Türkmenbaşı Bulvarı'nı Akkapı'ya bağlayacak bulvar çalışmalarını anlatan Zihni Aldırmaz, "Kuzeyden güneye 6, doğudan batıya 4 yeni bulvar açma projemiz var. En önemlisi ise ana kollektörler. Bizden önceki dönemlerde Adana'ya toplam 152 kilometre ana kollektör yapılmış. Biz ise 2.5 yılda 105 kilometre ana kollektör yaptık. Ayrıca son 10 yılda 4 köprü yapılırken biz 30 köprü yaptık. Mahalle ofisleri projemiz hayata geçiyor. Her mahalleye yaşlıların gazete okuyabileceği, vatandaşlarımızın resmi dairelerdeki işlerini görebileceği, gençlerin internete girebileceği ofisler kuracağız ve herkes yürüme mesafesinde işlerini görebilecek. Böylece trafik sorunu da çözülecek" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhtarlar verilen hizmetten memnun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN