Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vekil Ünüvar hayran kaldı

Giriş Tarihi: 26.3.2013

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar Karadenizlilerin konuğu oldu. Milletvekili Ünüvar Karadeniz lezzetlerine hayran kaldı

Adana Karadeniz Kültür ve Dayanışma Derneği, dernek binasında çok önemli bir konuğu misafir etti. AK Parti Adana Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar onuruna verilen yemek, güzel görüntülere sahne oldu. Dernek Başkanı Prof. Dr. Metin Yavuz'un karşıladığı Ünüvar, Karadeniz insanın güzelliğini, misafirperverliğini anlattı.

LAZ BÖREĞİ, HAMSİ TAVA

Yemeğe Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Adana Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy, Sabah Gazetesi Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu ile dernek üyeleri katıldı. Karadeniz lezzetlerinin estiği sofrada Ünüvar ve misafirlere Ali İhsan ustanın ellerinden çıkan hamsi tava, laz böreği, karalahana sarması ve çorbası, burma baklava ikram edildi.

ADANA İÇİN BÜYÜK ŞANS

Başkan Metin Yavuz, Adana'da yaşayan bir Karadenizli olarak Necdet Ünüvar'ın Çukurova için büyük bir şans olduğunu belirtti. Milletvekili Ünüvar ise, "Karadeniz insanı Türkiye'nin yer yerinde olduğu gibi Adana'da da güzelliğini, hoşgörüsünü, misafirperverliği ve coşkusunu bugün bir kez daha ortaya koydu. Böylesine güzel bir ortamı bana hazırlayan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vekil Ünüvar hayran kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN