Yüreğir'de yapılan işleri çok beğendiler

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ı ziyaret eden AK Partili milletvekilleri Ali Küçükaydın ve Cuma İçten, hizmetleri övdü

Giriş Tarihi: 28.3.2013
AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın ve Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ı makamında ziyaret etti. Vekiller, tüm Türkiye'de olduğu gibi Yüreğir'de de çok güzel hizmetlerin yapıldığına şahit olduklarını ifade ettiler. Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten ve Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın gösterişten uzak ama çok güzel işler yaptığını söyledi.

GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURALIM

Adana ve Yüreğirli vatandaşları Diyarbakır'a davet eden AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten "Gönül köprüsünün kurulduğu bu günlerde birbirimizi daha iyi anlamamız, tanımamız gerektiğini düşünüyorum" diye konuştu. AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın da Yüreğir Belediyesi'nin yaptığı bütün çalışmalardan çok memnun olduklarını belirterek "Başkanımızla, Karayolları'ndaki görevinden bu yana abi kardeş ilişkilerimiz sürüyor" dedi. Küçükaydın, daha sonra Çelikcan'a 144 şiirden oluşan şiir kitabını hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir'de yapılan işleri çok beğendiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN