Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milli Eğitimciler kampusu beğendi

Giriş Tarihi: 29.3.2013

Başkan Gökhan Bayboğan, "Çağ Koleji olarak misyonumuzun farkındayız ve 27 yıllık köklü geçmişimizle olumlu örnek olmaya devam ediyoruz" dedi

Mersin'in Tarsus ilçesi Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir ve Özel Okullar Şube Müdürü Mehmet Gürsoy, Çağ Koleji'ni ziyaret ederek Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan ile sohbet etti. Gökhan Bayboğan konuklarını uluslararası standartlardaki kampusu dolaştırırken, geziye Çağ Koleji Genel Müdürü Fatma Eroğlu ve İlkokul ve Ortaokul Müdürü Esra Babayiğin de katılarak, kolejin akademik başarıları ve çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

DÜNYA STANDARTLARINDA
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir, Çağ Koleji'nin Tarsus'ta yapılan Bilgi ve Kültür Yarışma'nda elde ettiği birincilikten dolayı bir kez daha kutladığını belirtirken, kampus olanaklarını çok beğendiğini söyledi. "Dünya standartlarındaki eğitimimizin meyvelerini öğrencilerimizin başarılarıyla toplamanın haklı gururunu yaşamaktayız" diyen Gökhan Bayboğan ise, "Çağ Koleji olarak misyonumuzun farkındayız ve 27 yıllık köklü geçmişimizle olumlu örnek olmaya devam ediyoruz. Ziyaretinizle bizi onurlandırdınız. Çok teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Eğitimciler kampusu beğendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN