Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Trabzon'un 'iş'i Sanko'ya emanet

Trabzon'da faaliyet gösteren Danışmaz AŞ makina parkını Sanko Makina tarafından Gaziantep'te üretilen yeni bekoloderler ile daha da güçlendirdi

Giriş Tarihi: 29.3.2013
Trabzon'da faaliyet gösteren Danışmaz AŞ, Sanko Makina tarafından üretilen MST 542 S Plus bekoloder (kazıcı yükleyici) ile makine parkını güçlendirmeye devam ediyor. Sanko Makina Genel Müdür Yardımcısı Ertan Paşa, İmalat Makinaları Satış Direktörü Aydın Karlı, Bölge Satış Müdürü Murat Değirmencioğlu, Satış Sorumlusu Emre Uzuner ve bölge servislerinin katılımıyla Trabzon'un Maçka ilçesinde düzenlenen törenle, 6 adet MST 542 S Plus bekoloder, Danışmaz AŞ yetkilisi Köksal Danışmaz'a teslim edildi.

İLK PARTİ TESLİM EDİLDİ
Yurt içine ve yurt dışında özellikle hidroelektrik santrallar, hızlı tren hatları ve kara yolu tünellerinde ağırlıklı olarak çalıştıklarını belirten Köksal Danışmaz, şirketin makina parkını sürekli güçlendirdiğini, bu konuda Sanko'nun kendilerine büyük desteği olduğunu kaydetti. Araç filosuna bu yıl 10 tane MST 542 S Plus bekoloder satın almak için sözleşme imzaladıklarını, ilk partide 6'sını teslim aldıklarını ifade eden Danışmaz, 4'ünü de mayıs ayında teslim alacaklarını bildirdi.

MST KENDİNİ YENİLİYOR

Araç parkı büyüklüğü açısından Türkiye'de ikinci firma olduklarını, her yıl filoya 10 yeni makina eklediklerini söyleyen Danışmaz, Sanko Makina bekoloderinden memnun olduklarını vurguladı. Danışmaz, satış sonrası servisin önemine işaret ederek, "Yedek parçanın Türkiye'de üretilmesi büyük avantaj. En zor bulunacak bir yedek parçayı bile çok kısa zamanda temin edebilecek durumda olunca, Sanko Makina'yı tercih ettik. MST her dönemde kendini yeniledi, kalitesi üst seviyeye çıktı. Yerli makine üretimine katkımız olması açısından da yine Sanko Makina'yı tercih ettik" dedi.

MST İLE BÜYÜYOR
Sanko Makina, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde 42 bin metrekare alanda kurulan modern üretim tesislerinde pazar ve müşteri talepleri doğrultusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu yüksek performanslı iş makinaları üretimi gerçekleştiriyor. MST markası ile üretilen iş makinalarının konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzon'un 'iş'i Sanko'ya emanet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN