Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kanser belasını halka anlattılar

Özel Güney Adana Hastanesi'nde düzenlenen konferansta alanında uzman doktorlar kanserde teşhis ve tedavi konusunda vatandaşları bilgilendirdi

Giriş Tarihi: 8.4.2013
Özel Güney Adana Hastanesi'nde Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında "Kolon ve tiroid kanseri, teşhis ve tedavi" yöntemleri konulu konferans düzenlendi. Yoğun ilginin olduğu panelin açılış konuşmasını yapan Özülkü Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Esra Özülkü, hizmet için bulunduklarını belirterek, "Hasta memnuniyeti ve kalite standartlarımızı daha üst seviyeye taşıyacağız. Kanser Haftası nedeniyle eğitici bir panel hazırladık" dedi. Hasta kabulüne başladığından bu yana 1,5 yıl geçtiğini belirten Esra Özülkü, şunları söyledi: Halkımıza layık olan sağlık hizmetini kesintisiz sunan bir kurum olarak yolumuza devam edeceğiz. Verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyoruz. Uzman doktorlarımızla bir araya gelerek kanseri teşhis ve tedavi yöntemleriyle ilgili eğitici bir panel hazırladık.

KARANFİLLE KARŞILADILAR
Vatandaşın büyük ilgi gösterdiği panelde uzman doktorlar branşlarıyla ilgili kanser türleri konusunda teşhis ve tedavi yöntemleri ile ilgili bilgilendirme yaptı. Hastalık anlatılırken slayt gösterisinden de yararlanıldı. Kanserin yaygın bir sağlık sorunu haline geldiğine dikkat çekilen panelde vatandaşların hastalıkla ilgili soruları da cevaplandırıldı. Panele katılanlara karanfil dağıtıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kanser belasını halka anlattılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN