Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pastayı kestiler

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168'inci yıldönümü kapsamında Osmaniye'de düzenlenen kokteylde bayram pastasını konuklar birlikte kesti

Giriş Tarihi: 14.4.2013
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168'inci yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Osmaniye'de de çeşitli etkinliklere kutlandı. Yağışlı hava nedeniyle Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonu'nda düzenlenen törende, çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi. Şehit polislerin mezarlarının ziyaret edildiği etkinlikler kapsamında akşam da bir kokteyl düzenlendi. Polisevi'nde düzenlenen kokteylde eşi Devrim Ceren ile birlikte mükemmel bir ev sahipliği yapan Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, tüm konuklarla yakından ilgilendi, çalışma arkadaşları ile birlikte objektiflere gülümsedi. Gecede polislerden oluşan zeybek ekibi gösteri yaptı. Ayrıca kutlama pastası kesilmesi ve havai fişek gösterileri geceye renk kattı.

İTİBARLI YERİ VAR
Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, Osmaniye polisinin halkın huzur ve güvenini sağlamak için gece-gündüz görevinin başında olduğunu ve elde ettiği bütün başarıları halkıyla bütünleşmekten elde ettiğini belirterek, "Ülkemizde, huzur ve güvenin sağlanmasında kazanılan üstün başarı, halkımızın polisine olan haklı güvenini ve manevi desteğini bir kat daha arttırmıştır. Bugün Türk Polisi, Yüce Önder Atatürk'ün ilke ve inkılâplarına bağlı, insan hak ve özgürlüklerine saygılı, en üst seviyede eğitimli olmasıyla Türk milletinin gönlünde itibarlı bir yere sahip oldu" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pastayı kestiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN