Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GAGİAD'ın fuarı kapılarını açtı

Giriş Tarihi: 21.4.2013

Gaziantep Genç İşadamları Derneği dayanışma fuarı düzenledi. "Kentsel Güç, Küresel Rekabet" başlığıyla açılan fuara çok sayıda firma katıldı

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİ- AD) tarafından 'Kentsel Güç Küresel Rekabet' başlığı altında düzenlenen Dayanışma Fuarı açıldı. Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen fuarı açan Vali Erdal Ata ve beraberindekiler stantları tek tek ziyaret ederek firmaların çalışmaları hakkında bilgi aldı.

HEDEF 30 MİLYAR DOLAR
İş Formu'nun açılışında konuşan Vali Erdal Ata, Gaziantep'in marka bir kent olduğunu ifade ederek, "Gaziantep geçmişinde girişimcilik ruhuna işlemiş. Geçmişte olduğu gibi bugün de Gaziantepliler girişimcilik ruhunu sürdürüyor. Kentsel gücümüzü 2023 yılında 30 milyar doları hedefliyorsak katma değeri yüksek ürünlere önem vermemiz gerekiyor" dedi. GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak, Gaziantep'in hızlı trene de ihtiyaç duyduğunu belirerek, salonda bulunan Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer'den Gaziantep'e hızlı tren yapımı için çalışmaların başlatılmasını istediklerini söyledi. Özdurak, "Biz de bir sivil toplum örgütü olarak bu süreçte kendilerine gereken desteği vereceğiz. Gaziantep'in bunu hak ettiğini düşünüyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GAGİAD'ın fuarı kapılarını açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN