Türkiye'nin en iyi haber sitesi

12'den vurdular

Adana Okçuluk İl Temsilciliğinin ilk yarışması olan Egemenlik Kupası'na 30 sporcu katıldı

Giriş Tarihi: 24.4.2013
Adana'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk İl Temsilciliğinin ilk kez düzenlediği 23 Nisan Egemenlik Kupası Okçuluk Yarışması büyük ilgi gördü. 5 Ocak Stadı'nda yapılan müsabakalara minikler, yıldızlar ve büyükler kategorilerinde 30 sporcu katıldı. Hedefi 12'den vurarak dereceye girmek isteyen okçulara anne ve babaları da destek oldu.

HEDEF MİLLİ SPORCU

Mehmet Darılmaz ve Selma Kaya gözetiminde gerçekleşen yarışma sonunda ilk üçe giren sporculara madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Orman Bakanlığı Müşaviri Nebi Erol Metin ve Şube Müdürü Cemal Demirağ tarafından verildi. Müdür Hadi, bütün branşlarda olduğu gibi okçulukta da milli sporcu hedeflediklerini belirtti.

DERECEYE GİRENLER

Yarışmalarda Yiğit Kaan Eren, Taha Uzun, Yiğit Yılmaz, Zeynep Yavuz, Ece Uysak, Eylül Şen, Alara Ramazanoğlu, Feyza Gönül, Elif Doğan, Kemal Kısmetli, Ata Mert Aka, Tuna Güneş, Ezgi Adıyaman, Bensu Caniperk, Simay Atanur, Cengiz Kılıç, Berk Sertaç Ağın, Buğra Erdoğan, Akın Eskitütüncü, Murat Alkan Salih Gönül kategorilerinde ilk üçü paylaşan isimler oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
12'den vurdular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN