Çocuklardan atık kıyafetle çevre dersi

Giriş Tarihi: 25.4.2013

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında atık malzemelerle kıyafet hazırlayıp bir de defile düzenleyen minikler, büyüklere çevreciliğin önemini anlattı

Uluslararası Çocuk Üniversitesi ile Gündoğdu Koleji İlköğretim biriminin çevreci minikleri, atık malzemeler kullanarak hazırladıkları kıyafetleri sunduğu defile ile büyüklere çevrecilik dersi verdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hazırladıkları etkinliklerle hünerlerini sergileyen küçük öğrenciler, davul şovlarıyla da büyüklere taş çıkarttı. Kullanılan atık malzemelere göre değerlendirme yapılan defilede jüri, en fazla atık kullanan öğrenciyi birinci seçti.

ÖZGÜVEN AŞILANIYOR
Gündoğdu İlköğretim Okulu ile Uluslararası Çocuk Üniversitesi'nin ortaklaşa düzenlediği 23 Nisan kutlamaları kapsamında M1 AVM'de düzenlenen etkinlikte çocuklar hünerlerini ortaya koydu. Okul yet- kilileri, "Çocuklarımız hem çevre bilinci edindi hem de yaratıcılıklarını ortaya koydu. Aynı zamanda proje süresince aileleriyle kaliteli zaman geçirdiler. Boomwhackers ve davul şov ile de özgüveni yüksek bireyler olduklarını gösterdiler" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklardan atık kıyafetle çevre dersi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN