Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Geçmişteki tahribatı onarmaya çalışıyoruz'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, geçmişteki tahribatı onarmak için çalıştıklarını belirterek, "Bu coğrafya 'vur de vuralım' değil, 'sev de sevelim' coğrafyasıdır" dedi

Giriş Tarihi: 26.4.2013
AK Parti Adıyaman İl Danışma Meclisi Toplantısı düzenlendi. Toplantıya katılan AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Soylu, "Bu coğrafya 'Vur de vuralım, öl de ölelim' coğrafyası değil. Bu coğrafya 'sev de sevelim' coğrafyasıdır" dedi. Genel Başkan Yardımcısı Soylu, ülkede geçmişte yaşanan tahribatı tamir etmek için çalıştıklarını söyledi. AK Parti Adıyaman İl Danışma Meclisi Toplantısı TPAO Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Divanın oluşturulmasının ardından Milletvekili Salih Fırat, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, AK Parti İl Başkanı Halil İbrahim Fırat ve Belediye Başkanı Necip Büyükaslan açılış konuşması yaptı.

ZİHNİYET DÖNÜŞÜMÜ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, büyük bir medeniyetin çocukları olduklarını belirterek, "Bizim en büyük hedefimiz bu büyük medeniyeti hasarsız bir şekilde geleceğe taşımaktır. Ülkemiz bir zihniyet dönüşümü politikası yaşıyor. Geçmişin tahribatını tamir etmek için çalışıyoruz. Bu coğrafya 'Vur de vuralım, öl de ölelim' coğrafyası değil, 'sev de sevelim' coğrafyasıdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Geçmişteki tahribatı onarmaya çalışıyoruz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN