Türkiye'nin en iyi haber sitesi

6 şahitli düğünde mutluluğa 'evet'

Mustafa-Ayşe Özdemir çifti, Adana Valisi, milletvekilleri ve rektörlerin şahitlik yaptığı düğünle dünya evine girdi

Giriş Tarihi: 27.4.2013
Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nde görevli Mustafa Özdemir hayatını Ayşe Güneş ile birleştirdi. Salona giriş yapar yapmaz soluğu nikah masasında alan çiftin şahitliklerini Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Adana Milletvekili ve Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Mehmet Şükrü Erdinç, Ali Küçükaydın, Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar ve Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Adem Ersoy üstlendi.

GÜNEŞ VE ÖZDEMİR AİLELERİ DÜNÜR OLDU
Pamuk Müzikhol'de gerçekleşen muhteşem düğünde çiftin şahitliğini protokol üstlendi. Zübeyde-Mahmut Güneş ile Asiye Mevlüt Özdemir ailelerinin dünür olduğu gecede Mustafa ve Ayşe'nin yaşadığı mutluluk görülmeye değerdi.

CÜZDANI VALİ COŞ VERDİ
6 şahit huzurunda ömür boyu birlikte mutluluğa 'evet' cevabı veren Mustafa ve Ayşe'ye evlilik cüzdanını Vali Coş verdi. İlk danslarıyla gecenin startını veren Özdemir çifti kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı gecede gönüllerince vakit geçirdi. İlerleyen saatlere kadar süren düğün başladığı gibi güzel görüntülerle son buldu.

ÜNÜVAR'IN MUTLULUĞU
AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, uzun süre danışmanlığını yapan Mustafa Özdemir'in düğününe katılmaktan mutlu oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
6 şahitli düğünde mutluluğa 'evet'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN