Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konukoğlu: Gençlere fırsat tanımak gerek

GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, 15 yıldır sürdürdüğü görevini 'gençlerin önünü açmak için' bıraktı. Konukoğlu ile beraber görev yapan iki başkan yardımcısı da aday olmama kararı aldı

Giriş Tarihi: 28.4.2013
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, yeni dönemde meclis başkanlığına aday olmayacağı için oda üyelerine veda etti. Konukoğlu "Herkes Gaziantep'e gıpta ediyor. Hepinize teşekkür ederim. Gaziantep sanayisini bugünlere getirdiniz. Bundan sonra görevi genç arkadaşlarımıza bırakıyoruz. Önünüzü açarak gidiyoruz ki bu başarı yukarı çıksın" dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

GSO'nda 4 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek seçimler öncesinde son Meclis Toplantısı yapıldı. 15 yıllık başkanlığı döneminde kendisine destek verenlere teşekkür eden Konukoğlu, Adana'da bir toplantıya katıldığını ifade ederek, "Herkes Gaziantep'e gıpta ediyor. Bunun nedeni sizlersiniz arkadaşlar. Teşekkür ediyorum. Gaziantep sanayisini bugünlere getirdiniz" diye konuştu.

ÖRNEK GÖSTERİLİYOR
GSO'nun her konuda birlikte hareket ettiğini, diğer şehirlerdeki odalara benzemediğini vurgulayan Abdulkadir Konukoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ve bakanların nereye gitse Gaziantep'i örnek gösterdiğine dikkati çekti. Gaziantep'in daha ileriye gideceğine eminim olduğunu anlatan Konukoğlu. Meclis'e yeni seçilecek üyelere başarılar diledi.

Havaalanı OSB
Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu'da "Var gücümüzle çalışacağız, aldığımız bu bayrağı daha ileriye taşıyacağız" diye söz verdi. Gaziantep ekonomisiyle ilgili değerlendirmede bulunan Konukoğlu, Şahinbey- Polateli Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini, ayrıca Havaalanı OSB oluşumu için bakanlığa başvuru aşamasına gelindiğini bildirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konukoğlu: Gençlere fırsat tanımak gerek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN