Yaşam koçu kaymakam

SODES kapsamında Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün "Yarınlar Umut Olsun" projesinde Kaymakam Cengiz Cantürk yaşam koçu oldu

Giriş Tarihi: 28.4.2013
Sosyal Destek Programı (SODES) projesi kapsamında Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği ekipleri tarafından yürütülen"Yarınlar Umut Olsun" projesinin yaşam koçu ve grup lideri olan Anamur Kaymakamı Cengiz Cantürk, Endüstri Meslek Lisesi 9.sınıf öğrencilerinden oluşan ekibiyle bir gün geçirdi. Kaymakam Cengiz Cantürk öğrencilerle sohbet edip onlara yaşama sarılmaları ve geleceğe umutla bakmaları konusunda öğütler verdi. Yaşam koçları ile "Yarınlar Umut Olsun" projesindeki öğrenciler buluştu. Sohbetin ardından Kaymakam, yaşam koçları ve öğrenciler yemek yediler.

"BİLGİ ÇITANIZI YÜKSELTİN"
Kaymakam Cengiz Cantürk öğrencilere "Sürekli bilgi çıtanızı yükseltin ve başarı sağlayacağınız hedeflere yönelin" dedi. Öğrencilerden Tandoğan Evren Şimşek'in "Kaymakam olmak istiyorum" demesi üzerine Kaymakam Cantürk "Hedefin için çok çalışmalısın" dedi. Proje Koordinatörü Muhammed Temizkan tarafından üzerinde SODES projesi amblemlerinin yer aldığı şapka ve tişörtleri Cantürk'e sundu. Öğrenciler "Kaymakamımız bizlere çok sıcak davrandı. Günlüklerimizdeki mesajlar hayatımızın en anlamlı sözleri olacak" şeklinde konuştular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşam koçu kaymakam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN