Büyükkızılcık'a yatırım dopingi

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesine bağlı Büyükkızılcık beldesinde 5 içme suyu deposu, 3 köprü ve 6 oyun parkı törenle hizmete açıldı

Giriş Tarihi: 29.4.2013
Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesine bağlı Büyükkızılcık beldesinde yapımı tamamlanan 5 içme suyu deposu, 3 köprü ve 6 oyun parkı, TBMM Başkanvekili ve AK Parti Milletvekili Mehmet Sağlam ve Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil'in de katıldığı törenle hizmete açıldı.

KAHRAMANMARAŞ'A YANSIDI

Mehmet Sağlam, törende yaptığı konuşmada, birbirine düşmeyen siyasetçilerin istikrar içinde yürüttüğü siyaset ve ekonomi ile Türkiye'nin özellikle son 10 yılda bir yıldız gibi parladığını ve Kahramanmaraş'a Büyükşehir olarak yansıyan bu istikrarın yollara, hastanelere ve okullara da yansıdığını belirtti. Nevzat Pakdil ise "Türkiye iyi kadroların elinde olduğu zaman ne hizmetlerin yapılacağını hep beraber görüyoruz" dedi.

MEDENİYETİN İLK ADIMI

Büyükkızılcık Belediye Başkanı Bayram İnce de törende bir konuşma yaparak, açılışı yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi. Yolu medeniyetin ilk adımı olarak gördüklerini dile getiren İnce: "Göreve geldiğimizde kasabamızın yolu, 5 metre genişliğinde idi. Bu yolun 6 kilometrelik kısmını imar planına uygun olarak 20 metre genişliğe kavuşturduk. Diğer yandan bu yol üzerinde çok ciddi kazalara neden olan standart dışı, 4 metre genişliğinde 2 tane köprü vardı. Bunları da genişlettik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükkızılcık'a yatırım dopingi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN