Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Piknik yapmak isteyenler 'na akın ettiler

Giriş Tarihi: 29.4.2013 15:03

Hava sıcaklıklarının artış göstermesiyle birlikte piknik yapmak isteyen vatandaşlar Şehitkamil Belediyesi bünyesinde hizmet veren 'na akın etti.

Piknikçileri ziyaret ederek sorunları dinleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na ise vatandaşlar ve çocuklar yoğun ilgi gösterdiler. Şehitkamil Belediyesi tarafından başta çevre düzenlemesi ve bir çok yeniliğin yapılmasıyla birlikte modern bir hale kavuşturulan , piknik yapmak isteyen vatandaşların yanı sıra dinlenmek için gelen insanlarında uğrak mekanı haline geldi. Türkiye'nin En Büyük Biyolojik Göleti'ni de içerisinde barındıran Dülük Tabiat Parkı'nda piknik yapmanın ayrıcalığını yaşayan vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirdiler.

Vatandaşların şikayet ve temennilerini dinlemek üzere Dülük Tabiat Parkı'nı ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, piknik yapan vatandaşların yanlarına giderek bir süre sohbet etti. Parktaki ve diğer hizmetlerden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar ise, Başkan Fadıloğlu'na teşekkür ettiler. Başkan Fadıloğlu'na yoğun ilgi göstererek etrafını saran vatandaşlar ile çocuklar, hatıra fotoğrafı çektirebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Dülük Tabiat Parkı'nda piknik yapmanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyen vatandaşlar, 'Şehitkamil Belediyemiz tarafından modern bir yapıya kavuşturulan Dülük Tabiat Parkı'nı çok beğeniyoruz.

Buradaki temiz havayı teneffüs etmek ve bu atmosferi yaşamak gerçekten bir ayrıcalık olsa gerek. Bizlere böyle bir güzelliği yaşattığı için Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu'na çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca parkın içinde bulunan Türkiye'nin en büyük Biyolojik Göleti'de görülmeye değer. Göletin eşsiz güzelliğine temiz havanın da eklenmesi bizi cezp ediyor. Dülük Tabiat Parkı'nı görmeyen herkesin mutlaka buraya gelmesini tavsiye ediyoruz' dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Piknik yapmak isteyenler Dülük Tabiat Parkı'na akın ettiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN