Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İdealleri olan gençlerle hedeflerimize ulaşacağız

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "İdealleri olan, ilkeleri olan gençler bu toplumu geleceğe taşıyacaktır" dedi

Giriş Tarihi: 6.5.2013
Milli Türk Talebi Birliği Malatya Şubesi'nde bir konuşma yapan Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "İdealleri olan, ilkeleri olan gençler bu toplumu geleceğe taşıyacaktır. Genç nesil dinamik olursa, kendisini iyi yetiştirirse o ülkenin ekonomisi, sosyal hayatı, kültürel hayatı o kadar canlı ve güçlü olur" dedi.

BU YILLARI DEĞERLENDİRİN

Okul yıllarında sosyal faaliyetlerden kopmayan, gençlik teşkilatlarında görev yapan, sivil toplum örgütleri ile içli dışlı olan öğrencilerin ilerleyen yıllarda bunun karşılığını aldığını belirten Nevzat Pakdil, "Öğrencilik yılları insanın kendisinden fedakarlık yaptığı yıllardır. Eğer bu yılları iyi değerlendirirseniz, kendinizi iyi yetiştirirseniz ve gelecekle ilgili planlarınız varsa, başarıyı yakalarsınız. Bu toplumun, ülkesini seven, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, ilim ve irfan sahibi gençlere ihtiyacı vardır. Eğer gençlik sadece gününü kurtarmaya çalışırsa, toplum olarak gelecekte ciddi sıkıntılar çekeceğimiz anlamına gelir" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İdealleri olan gençlerle hedeflerimize ulaşacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN