Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Aşkla çalışmaya devam edeceğiz"

Ticaret Borsası başkanlığına yeniden aday olduğunu açıklayan Ahmet Duran Balsuyu, "Aşkla ve şevkle hizmet edeceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 8.5.2013
Kahramanmaraş Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, hafta sonu yapılacak olan borsa başkanlığı seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı. Balsuyu, "Birlik ve beraberlik içerisinde aşkla, şevkle çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Balsuyu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte düzenlediği basın toplantısında, görev süresi içerisinde yapılan çalışmaları ve yeni dönemdeki projelerini anlattı.

EĞİTİM KOMPLEKSİ

Balsuyu, yeni dönemde de tarım ve hayvancılıkla uğraşan üyelerine en iyi hizmeti vermeye çalışacaklarını kaydetti. Ticaret ve Sanayi Odası'yla da her zaman işbirliği içerisinde olduklarını anlatan Balsuyu, "Birlik ve beraberlik anlayışının inancıyla KMTSO Başkanımız Kemal Karaküçük ile de omuz omuza verdik. En son TOBB'dan memleketimize bir mesleki eğitim kompleksi talebinde bulunduk. Talebimizi geri çevirmediler. Geçen hafta protokolünü imzaladık" diye konuştu. İlin tanıtımı için yapılan çalışmaların yanı sıra, yöreye özgün ürünlerin de tescil ettirildiğini anımsatan Balsuyu, yeni dönemdeki projelerini de şöyle sıraladı: Son olarak tarhanamızı tescil ettirdik. Mesleki istişare toplantıları başlattık ve bunu devam ettireceğiz. Tarım ve hayvancılığın önemine inanan biri olarak, kentimizde bu sektörün gelişmesi için gayretlerimiz devam ediyor ve tarıma dayalı organize sanayi bölgesi kurma çalışmalarını sürdürüyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Aşkla çalışmaya devam edeceğiz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN