Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana'nın ulaşımı çok rahatlayacak

Habercilerle şehir turu atan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, çalışmalarını anlattı, Adana'nın ulaşımının yakında çok rahatlayacağını söyledi

Giriş Tarihi: 9.5.2013
Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, gazetecilerle kent turu atıp, kültür, sanat, eğitim, altyapı ve ulaşım hizmetlerini gösterdi. Ali Münif Yeğenağa Caddesi'ndeki restorasyon çalışmalarını gazetecilere gösteren Zihni Aldırmaz, Ali Münif Yeğenağa Sokak Sağlıklaştırması Projesi dahilinde yapılan çalışmaların 3 milyon lirayı bulacağını söyledi.

HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR

Göreve geldiklerinde kent içi ulaşımı kolaylaştırmak için 30 köprü yaptıklarını, yeni açılan bulvarla 641 binanın kamulaştırmasını gerçekleştirdiklerini ve 133 çıkmaz sokağı açtıklarını ifade eden Aldırmaz, Mustafa Kemalpaşa Bulvarı'nı Denizli'ye bağlayacak olan yolun asfaltlama çalışmasının 2 ay içinde tamamlanacağını belirtti. Aldırmaz, havaalanı girişinden Obalar Caddesi'ne bağlantı yolunda da yapım ve kamulaştırma çalışmalarının hız kesmeden sürdüğünü bildirdi.

GÜNDE 2 BİN ÇAĞRI GELİYOR
ASKİ'nin Alo 185 ve Büyükşehir Belediyesi'nin Alo 153 numaralı telefonlarına günde 2 bin çağrı geldiğini, vatandaşların taleplerini karşılamak için günde ortalama 100 noktada çalıştıklarını belirten Aldırmaz şöyle konuştu: Amacımız Adana'ya ve Adanalılara hizmet etmek. Bunun için tüm ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana'nın ulaşımı çok rahatlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN