Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni doğan bebeklerin ilk ziyaretçisi Çelikcan

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan yeni doğan bebekleri evlerinde ziyaret ederek onları seviyor, aileleriyle sohbet ediyor

Giriş Tarihi: 11.5.2013
Adana'da Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, dünyaya kısa süre önce gelmiş bebekleri evlerinde ziyaret etmeyi sürdürüyor. Bugüne kadar 6 bin civarında yeni doğan bebek ve ailesi Yüreğir Belediyesi ekiplerince evlerinde ziyaret edilerek; bebek bakımı ve anne sütünün önemini anlatan kitap ve broşürlerle bilgilendirildi. Ailelere sürpriz hediyeler de verildi.

"GÖREV EDİNDİK"
Belediye hizmetlerinin doğumdan ölüme kadar devam ettiğini belirten Başkan Çelikcan "Yüreğir'de doğan çocuklarımız hepimiz için yeni bir umut. Yüreğir bahçesinin taze çiçekleri ve hayat kaynaklarıdır. Çocuklarımızı doğduğu andan itibaren hayata hazırlamayı ve sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamayı görev edindik" dedi.

GÖRÜŞME İMKANI OLUYOR

Bu geziler sayesinde vatandaşların sorunlarıyla da yakından ilgilenme fırsatı yakaladıklarını belirten Başkan Çelikcan "Gittiğimiz her bölgede vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerinde görüyoruz. Sorunlarının çözümlerine yardımcı oluyoruz. Vatandaşlarımızla bire bir görüşme imkânımız oluyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni doğan bebeklerin ilk ziyaretçisi Çelikcan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN