Emre Aydın'la aynı sahnede

Giriş Tarihi: 13.5.2013

Etifest, 24 Mayıs'a kadar dolaşacağı 7 üniversitede 7 şanslı öğrenciyi Emre Aydın ile sahneye çıkaracak. Festival Adana ve Malatya'da da gençlerle buluşacak

Üniversitelilerin en beğendiği gençlik festivallerinden olan Etifest, gençler için fırsat sunuyor. Emre Aydın şarkısını söylediği videosu ile facebook.com/eti sayfasında en beğenilen 7 üniversiteli, Emre Aydın ile aynı sahnede düet şansı elde edecek. 10 Mayıs'ta Edirne Trakya Üniversitesi'nde başlayan Etifest, 24 Mayıs'a kadar sürecek. Etifest 13 Mayıs'ta Adana Çukurova Üniversitesi'nde, 15 Mayıs'ta ise Malatya İnönü Üniversitesi'nde gençleri eğlendirecek.

16 MİLYON KİŞİ

Etifest'in Türkiye'deki üniversite öğrencilerinin en beğendiği festivallerden biri olarak öne çıktığına dikkat çeken Eti Pazarlama Hizmetleri Müdürü Merve Erdebil, "Geçen yıl Facebook sayfamızdaki uygulamalarımızla toplam hayran sayısı dört haftada yüzde 650'lik artış ile 100 bin kişiyi aşarken, Etifest hayranlarının arkadaşları üstünden ulaştığı kişi sayısı 16 milyona yaklaştı. Yani Etifest gece gündüz eğlence coşkusu sadece festival alanında değil sosyal medyada da esti" dedi.

BUGÜN ADANA'DA

2008 yılından bu yana her yıl eğlenceyi gençlerin ayağına götürmek üzere yola çıkan ve bu yılki programına 10 Mayıs'ta Edirne'den başlayan ETİfest, sırasıyla Adana, Malatya, Samsun, İstanbul, Denizli ve Antalya'yı ziyaret edecek. Hazırlıklarına 3 ay önceden başlanan ve her yıl yaklaşık 130 kişilik bir ekibin görev aldığı üniversite festivalinde yapılacak etkinlikler, bu yıl da yine üniversite öğrencileri arasında yapılan araştırma sonucuna göre belirlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emre Aydın'la aynı sahnede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN