Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hastane müjdesini Müezzinoğlu verdi

Mardin'de temaslarda bulunan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, TOKİ tarafından yapılan 400 yataklı araştırma hastanesinin önümüzdeki yıl tamamlanacağını söyledi

Giriş Tarihi: 16.5.2013
Dünya Ebe ve Hemşireler Günü dolayısı ile Mardin'e giden Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, Vali Turhan Ayvaz ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu'nu ziyaret ederek tarihi kentin gelişmesi ve sağlık sorunları ile ilgili bilgi aldı. Bakan Müezzinoğlu, yapımı süren 400 yataklı Araştırma Hastanesi'nin 2014 yılında hizmete gireceğini söyledi.

ÖZLÜK HAKLARI
Bakan Müezzinoğlu, sağlık çalışanlarının ülke insanına verdiği hizmetlerin her geçen gün standardını yükselterek devam ettiğini belirtti. Sağlık çalışanlarının özlük haklarına da değinen Müezzinoğlu, "Özlük haklarını gücümüzün yettiği oranda iyileştirmeye çalışacağız. İmkanlarımızın el verdiği ölçüde düzenlemeler yapmaya gayret ediyoruz" diye konuştu.

TARİHE SAYGI

400 yataklı Araştırma Hastanesi'nin çevre illere ve hatta komşu ülkelere de sağlık hizmeti vereceğini söyleyen Belediye Başkanı Ayanoğlu, inşaatın 2014'te bitecek olmasından dolayı Sağlık Bakanı'na teşekkür etti. Yaptıkları yatırımlar ve uygulamaya koyduğu projelerle Mardin'e modern bir görünüm kazandırdıklarını söyleyen Ayanoğlu, "Tarihi bir kentte görev yaptığımızın bilinciyle, tarihi dokuyu bozmadan çağın gerektirdiği uygulamaları yapıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastane müjdesini Müezzinoğlu verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN