Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sırrıberk ARSLAN: Yapacağınız çok iş var sayın başkanlar

Giriş Tarihi: 17.5.2013
Kahramanmaraş olarak hareketli bir hafta geçirdik. Faturavizyon Kahramanmaraşspor'un 26 yıl aradan sonra şehre getirdiği şampiyonluk, başta ben olmak üzere büyük umutlar bağlayıp çok paralar harcanan Belediyespor'un elenmesi, Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası'nın seçimleri… Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası başkanlarının, bu şehir için yapılacak çok ama çok iş olduğunu bildiklerinden kuşkum yok.
Bu yüzden artık kuruluşlarına kayıtlı üyelerinin oyunu alarak gelmiş olan Sayın Kemal Karaküçük ve Ahmet Duran Balsuyu'dan önümüzdeki 4 yıl için çok şey bekliyoruz.
Beklentilerimiz yüksek, çünkü sorunlarımızın yumağı da bir o kadar büyük. Örneğin Sayın Kemal Karaküçük'ün artık şu havaalanı, organize sanayi bölgesi ve durma noktasına gelen ildeki küçük esnafa can verecek çalışmalar yapmasını bekliyoruz.
Sayın Karaküçük'ün yeni dönemde temsil ettiği makamın ağırlığını ve saygınlığını koruyacak bir duruşla geçireceği 4 yılın sonuna küçük de olsa kafalardaki bazı soruların olumlu cevap bulmasını sağlayacak şekilde başkanlık yapmasını bekliyoruz. Kısaca Karaküçük konusunda insanların yanıldığını gösterecek ön yargılardan kurtaracak bir başkanlık yapmasını arzu ediyoruz.
Ve son yıllarda bu şehir için iki elini birden taşın altına koyan ve Ankara'da gerek bürokrat, gerek siyaset gerekse de hükümet temsilcilerinin bulundukları ortamlara Kahramanmaraş damgasını vurduran Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu'nun bu yöntemiyle yeni dönemde Kahramanmaraş için çok şey yapacağına inanıyorum. Kısacık bu ilk döneminde yaptıklarıyla Başkent'in ekonomi dünyasında adından övgüyle söz ettiren Sayın Balsuyu'nun bu seçilmişlik döneminde aşkını ve şevkini ikiye katlayarak şu sözünü ettiği tarıma dayalı organize sanayi bölgesi kurulması için başlattığı çalışmayı mutlaka sonuca götürmesini bekliyoruz.
Evet, Sayın Kemal Karaküçük ve Ahmet Duran Balsuyu… Kahramanmaraş'ı marka şehir yapmak için üzerinize düşeni yapmak için beklemeyin, çünkü Kahramanmaraş sizden çok şey bekliyor. Sorunların üzerinize gelmesini beklemeden siz sorunların üzerine gidin.
Yolunuz açık olsun sayın başkanlar…
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sırrıberk ARSLAN: Yapacağınız çok iş var sayın başkanlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN