Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konsey'de Arıkan devri

Çukurova Kent Konseyi 1. Olağan Genel Kurulu'nu yaptı. Genel kurulda Kent Konseyi Başkanlığı'na Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan seçildi

Giriş Tarihi: 18.5.2013
Çukurova Kent Konseyi ilk olağan genel kurulunu da yaptı. Doğal Park 2'deki Muhtarlar Derneği Lokali'nde gerçekleştirilen genel kurula Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, kamu kurumu temsilcileri, üniversitelerden, vakıflardan, meslek odalarından, muhtarlardan, sendikalardan ve sivil toplum örgütlerinden çok sayıda kişi katıldı. Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, "Çukurova'da yaşayan kişilerin ve bu kişileri barındıran örgütlerin daha çağdaş bir Çukurova yaratma ve yaşatma konusunda çalışma ve önerileri zenginliğimiz olacaktır. Kent Konseyi bir anlamda da sokağın sesinin belediyemize yansıması anlamına geliyor. Bu güzide toplulukla Çukurova'yı çok daha güzel ve önemli yerlere getireceğimize inanıyorum" dedi.

GÜÇLÜ İSİMLER VAR
Yapılan konuşmaların ardından kent konseyi yönergesi delegeler arasında görüşülerek oylandı. Ardından yapılan seçimle Çukurova Kent Konseyi Başkanlığı'na Yıldıray Arıkan seçildi. Yürütme Kurulu Üyeleri listesi ise şu isimlerden oluşuyor: Ulaş Çetinkaya, Abdullah Bakır, Mutlu Yangün, Cevdet Baskın, Melek Kurt, İsmail Aslan, Burhanettin Bulut..

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konsey'de Arıkan devri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN