Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Baktıkça Çoğalan Resimler'

Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Tenis Antrenörlüğü son sınıf öğrencisi Gülşen Doğan, çalışmalarını 'Baktıkça Çoğalan Resimler' başlığıyla sergiledi

Giriş Tarihi: 21.5.2013
Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Tenis Antrenörlüğü son sınıf öğrencisi Gülşen Doğan, sanat hayatının 15'inci yılında "Baktıkça Çoğalan Resimler" başlıklı kişisel sergi açtı. Doğan'ın sergisi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) fuayesinde beğeniye sunuldu.

ON PARAĞINDA ON MARİFET

Serginin açılışı Adana Vali Yardımcısı Halis Arslan tarafından gerçekleştirildi. Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar sergilenen resimleri çok beğendiğini söyledi.

İNSANA DÖNÜK İZLER
Ressam Gülşen Doğan ise BESYO Tenis Antrenörlüğü Bölümü'nün ilk mezunlarından birisi olacağını belirterek gökyüzü ve bulutlardan ilham alarak kendine has yarı soyut tarzda yaptığı resimlerinde, doğaya ve insana dönük izlere rastlamanın mümkün olduğunu belirtti. Doğan, izleyicinin tablonun derinliklerine çekilmesiyle herkese farklı duygular hissettirildiğini ve resimlerin baktıkça çoğalmasıyla dikkat çektiğini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Baktıkça Çoğalan Resimler'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN