Göreve hazırım

Adalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şevki Adalı, Adanaspor'u gelecek sezon şampiyon yapacak bir kadroyu kurmaya hazır olduklarını söyledi

Giriş Tarihi: 23.5.2013
Adanalı ünlü işadamı Şevki Adalı, Adanaspor taraftarını heyecanlandıracak ve önümüzdeki sezon şampiyon olacak kadroyu kurmaya hazır olduğunu belirterek, "Adanaspor için bir lirasını da, bir saatini harcayan kişi bu camianın bir parçasıdır. Bayram Akgül ve ekibinin yaptığını büyük taraftarımız unutamaz. Ancak eğer göreve devam etmek istemiyorlarsa şartlarını açık ve net olarak açıklasınlar. Ben göreve hazırım" dedi.

AYNI SENARYOLAR
Adanapor Başkanı Bayram Akgül'ün yaptığı bir açıklamada, "Başladığımız işi yarım bırakmaz kitabımızda yazmaz. Yılgınlık, yorgunluk, maddi kayıp kaygısı bizi yolumuzdan döndürmez" dediğini belirten Şevki Adalı, "Aynı açıklamada benim adımı zikrederek kulübün devri dahil her konuyu konuşmaya hazır olduğunu belirtmiş. Sayın Akgül başarısız geçen her sezon sonrası aynı senaryolarla karşı karşıya kalmaktan bıkmadınız mı?" diye konuştu.

ADALI PARANOYASI
Her zaman göreve hazır olduklarını belirten Şevki Adalı şunları söyledi: laf salatası yapmayı bırakınız. Adanaspor AŞ'yi hakikaten devretmek istiyorsanız şartlarınızı açıkça belirtiniz. Yok devam edeceksiniz içinde bulunduğunuz Şevki Adalı paranoyasından bir an önce kurtulunuz. Bana göre Adanaspor için bir lirasını da, bir saatini de harcayan bu büyük camianın bir parçasıdır. Siz bu camiaya yıllardır başkanlık yapıyorsunuz. Hizmetleriniz inkar edilemez. Kulübün istikbali ile ilgili acil bir karar veriniz ki, bir sezon daha kaybetmeyelim"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Göreve hazırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN