Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Finansbank'ın güney çıkarması

Giriş Tarihi: 26.5.2013

Finansbank üst yönetimi, Adana, Mersin ve İskenderun'daki kurumsal müşterileriyle HiltonSA Oteli'nde yemekli toplantıda bir araya geldi

Finansbank Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan, Başekonomist İlhan Demir, Bölge Müdürü Serdar Yusuf Deveci ve bölge yöneticileri, Adana, Mersin ve İskenderun'daki kurumsal müşterileriyle buluştu. Adana HiltonSA'daki toplantıya, bölgedeki Finansbank müşterisi şirketlerin yöneticileri katıldı. Adana Ticaret Odası Başkanı Ali Gizer, Müteahhitler Birliği Başkanı Sedat Teoman Gürsesli ve işadamı Bülent Özülkü de Finansbank'ın konukları arasındaydı.

YATIRIMLARDA YER ALMAK
Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan, toplantıdaki konuşmasında, bölgeye verdikleri önemi vurgulamak, müşterilerinin sorunlarını bire bir görüşüp öğrenmek için böyle bir buluşma organize ettiklerini söyledi. Tan, "Bu bölgede 5,2 milyon nüfus var. Gayrisafi milli hasılaya bölgenin katkısı yıllık yaklaşık 80 milyar dolar. Ciddi yatırımlar yapılıyor. Bu yatırımlarda Finansbank olarak rol almak istiyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Finansbank'ın güney çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN