Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ÇEAŞ Anadolu Lisesi'nde 15. yıl mezuniyet coşkusu

Giriş Tarihi: 28.5.2013

2013 dönem mezuniyet töreninde onlarca öğrencisine diplomalarını veren ÇEAŞ Anadolu Lisesi, unutulmaz bir geceye tanıklık etti

Adana ÇEAŞ Anadolu Lisesi 15. yıl mezuniyet töreninde heyecan, mutluluk ve duygu dolu anlar yaşandı. 2013 yılında mezun olan öğrenciler sevinçlerini aileleri paylaşırken, yıllardır aynı sırayı paylaştıkları arkadaşları ve öğretmenleri ile ayrılmanın hüznünü yaşadılar. Okul bahçesinde düzenlenen törende gençler gurur dolu bakışlar arasında alana giriş yaptı.

ÖĞRETMENLER DUYGULANDIRDI
ÇEAŞ Mezunlar Derneği Başkanı Selçuk Ünal mezun öğrencilere öğütlerde bulundu. Edebiyat öğretmeni Fatih Murat Seferbeyoğlu'nun okuduğu şiir ve İngilizce Öğretmeni Çiğdem Ersungur'un duygu yüklü konuşması büyük alkış aldı. Öğrenciler adına konuşan Gökçen Zengin öğretmenlerine teşekkür etti.

HEP BİR AĞIZDAN 10. YIL MARŞI
Okul Müdürü Bekir Bozdemir çok anlamlı bir gün yaşadıklarını belirterek, "Mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum" diye konuştu. Okul bayrağı 12. sınıf öğrencileri Aybüke Dönmez ve Medet Serhat Çakı tarafından 11. sınıf öğrencileri Cansu Işık ve Mustafa Ünal'a teslim edildi. Gece, 10. Yıl Marşı eşliğinde keplerin havaya atılmasıyla doruğa ulaştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÇEAŞ Anadolu Lisesi'nde 15. yıl mezuniyet coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN