Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mersin'de ödül dolu bir gece

Türkiye Life Dergisi'nin 'Türkiye Başarı Ödülleri'nde Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu 'Turizm Projesi, ödülünü, SABAH yazarı Yavuz Donat da 'Yılın En Başarılı Köşe Yazarı' ödülünü aldı

Mersin merkezli olarak ülke genelinde yayın hayatını sürdüren Türkiye Life Dergisi tarafından ilk kez verilen Türkiye Başarı Ödülleri düzenlenen törende sahiplerini buldu. Erdemli ilçesindeki Royal Sebaste Otel'de düzenlenen törende Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu 'Turizm Projesi, SABAH yazarı Yavuz Donat da 'Yılın En Başarılı Köşe Yazarı' ödüllerini aldı.

DEĞİŞİM SÜRECİNDEYİZ
Ödül gecesinde konuşan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, "Türkiye Life Dergisi İmtiyaz Sahibi Selman Özipek ile Genel Koordinatör Senay Özipek, dergi çıkarmaya dönük fikirlerini benimle paylaştıklarında başarılı bir şekilde yol almalarına dönük desteğimi verdim. Bugün görüyorum ki ortaya çıkan sonuç beni yanıltmamış ve başarı öyküsüne dönüşmüş. Büyük bir değişim sürecinde olan ülkemizde Mersin, her alanda Türkiye'yi kucaklayan, Türkiye'nin zenginliğine katkı sunan bir kenttir. Her alanda öne çıkan bir kent olan Mersin'in, sosyal ve toplumsal değerleri, insanları ve dinamikleri de vardır. Bunlardan birisi de Yavuz Donat'tır" dedi.

ESKİ BAKANA ÖDÜL

Konuşmaların ardından ödüllerin takdimine geçildi. Törende Vali Güzeloğlu, 'Hizmet Onur Ödülü'nü KKTC Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mutlu Atasayan'a takdim etti. Güzeloğlu ise 'Turizm Projesi Ödülü'nü Bakan Atasayan'ın elinden aldı. Öte yandan, 'Yılın En Başarılı Devlet Adamı Ödülü'ne KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, 'Üstün Hizmet Ödülü'ne Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç 'Başarı Hizmet Ödülü'ne Çorum Valisi Sabri Başköy, 'Yılın Belediye Başkanı' ödülüne Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, 'Yılın En Başarılı Köşe Yazarı' ödülüne ise SABAH Gazetesi yazarı Yavuz Donat layık görüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersin'de ödül dolu bir gece
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN