ÇEAŞ Anadolu Lisesi 'Neredeyse 30' dedi

ÇEAŞ Anadolu Lisesi Tiyatro Grubu , Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'nda 'Neredeyse 30' adlı oyunu sahne aldı. Genç tiyatrocular performanslarıyla büyük alkış aldı

Giriş Tarihi: 11.6.2013
Adana Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün birlikte düzenlediği 28. Liseler arası Tiyatro Şenliği'nde ÇEAŞ Anadolu Lisesi Tiyatro Grubu 'Neredeyse 30' adlı oyunla sahne aldı. On birinci sınıf öğrencisi Zeynep Kıymacı'nın yazdığı oyunu Türk Dili Edebiyatı Öğretmeni Fatin Murat Seferbeyoğlu yönetti. Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'ndaki oyun büyük ilgi gördü.

GURUR DUYUYORUM

Oyun sonrası "Öğrencimizin yazıp oynadığı oyunu izlerken gururlandım" diyerek söze başlayan Okul Müdürü Bekir Bozdemir, "Geçen yıl Çok Eğlenceli Acayip Şeyler" adlı oyunla öğrencilerin yalnız oyun güçlerine değil sanatsal üretimlerine de katkı sağlayan öğretmenimiz Fatin Murat Seferbeyoğlu bu yılda gençlerimizle birlikte muhteşem bir oyun ortaya koydu" dedi.

HEPSİ ÇOK YETENEKLİ
Öğretmen Seferbeyoğlu, "Sorgulayan, araştıran ve üreten gençlik sloganı ile çıktığımız bu yolda ikinci projeyi yaşama geçirmiş olmanın mutluluğu içindeyiz. Öğrencimiz Zeynep Kıymacı iki yıldır yazdıkları ile tiyatro grubumuzu taşıyor. Kıymacı'nın adını kitap raflarında göreceğimize inanıyorum. Böyle yetenekli bir öğrenci grubu ile çalışmaktan mutluyum" dedi. Öğrenciler öğretmenlerini havaya kaldırdı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÇEAŞ Anadolu Lisesi 'Neredeyse 30' dedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN