Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doktoru gasp etme davası devam etti

Giriş Tarihi: 13.6.2013

Hamile bırakıp bebeğini aldırttığı gerekçesiyle doktordan 70 bin liralık senet gasp ettirdiği ileri sürülen hemşire ve 4 arkadaşı yargılanıyor

Adana'da kendisini hamile bırakıp bebeğini aldırttığı gerekçesiyle doktordan 70 bin liralık senet ve 500 TL gasp ettirdiği ileri sürülen tutuksuz hemşire ve 4 arkadaşının "Birden fazla kişi ile tarafından yağma, yağma ve hürriyetten yoksun kılma" suçlarından 10 yıldan 35 yıla kadar hapis istemi ile yargılanmalarına başlandı. Adana 9.Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki davada hemşire suçlamayı kabul etmezken doktor, hemşire ile aralarında ilişki yaşanmadığını söyledi.

ÇOCUĞUMU ALDIRDI
Poliste, Dr. S.S.'nin kendisini hamile bıraktığını ve çocuğunu kürtajla aldırdığını iddia eden M.M., mahkemede "Doktorla arkadaşlığımız oldu. Rızam dışında çocuğumu aldırınca davalık olduk. Alacağım yoktu. Tahsil için de sanık M.T.'ye talimat vermedim. Ondan sadece rızam dışında aldırılan çocuğumun nerede olduğunu öğrenmesini istedim. Bulunsaydı DNA testine gönderecektim" dedi.

DOKTOR SUÇLADI

Dr. S.S., sanıklardan şikayetçi oldu. Doktor, hemşire ile ilişkisi olmadığını ileri sürerek M.M.'nin kendilerine, benim de M.M.'ye borcum olduğunu söyleyip 200 bin lira istediler. Vermezsem beni öldüreceklerini söylediler. 70 bin liralık senet imzalattılar. Ayrıca 5 bin lira da para istediler. 480 TL'yi aldılar. Bir gün sonra sanıkları yakalattım. İlişkimizin ve çocuğumuzun olduğu doğru değil. M.M. beni vurdurtmakla tehdit etmişti" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doktoru gasp etme davası devam etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN