Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mutfağın lideri İnoksan

Giriş Tarihi: 14.6.2013

Endüstriyel mutfak sektörüne 33 yıldır ilkleri yaşatan ve yenilikçi vizyonu ile ar-ge çalışmalarına hiç ara vermeyen İnoksan, sektöre öncülük etmenin haklı gururunu yaşıyor

Vehbi Varlık tarafından 1980 yılında kurulan ve Türkiye'de endüstriyel mutfak sektörünün öncüsü haline gelen İnoksan, profesyonel bir mutfak için hazırlık aşamasından pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipman ve cihazı üretiyor. Mutfak profesyonellerinin taleplerine üst seviyede çözümler sağlayan İnoksan bunların yanı sıra çamaşırhane ekipmanları, açık büfeler ve soğuk odalar da üretiyor. Firma, ar-ge konusundaki başarısıyla dikkat çekiyor.

BARAN MUTFAK DAMGASI

Türkiye'deki en yaygın servis ağına sahip olan endüstriyel mutfağın lideri, Adana ve Gaziantep bayiliklerini üstlenen Baran Mutfak ile Güneydoğu ve Akdeniz Bölgesi'nde oldukça başarılı işlere imza atıyor. 1994 yılından bu yana Gaziantep'te İnoksan'ın yetkili bayi ve servisi olarak hizmet veren Baran Mutfak, 2012 yılında da Adana bayisini hizmete geçirdi. Güneydoğu'da, turistik tesislerden fabrikalara, hastanelerden askeri tesislere, okullardan restoran ve fastfoodlara kadar, çok geniş bir hizmet ağına sahip olan Baran Mutfak, sektörün en iyi ürünlerini imal eden, firmalarla çalışıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mutfağın lideri İnoksan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN