Tosyalı grubu lise yaptırıyor

Giriş Tarihi: 14.6.2013

Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde yaptırılacak 24 derslikli okul ve 200 öğrenci kapasiteli pansiyon binasının yapımı için protokol törenle imzalandı

Tosyalı Holding, 11 Mayıs'ta 2 bombalı saldırıyla 53 kişinin öldüğü 150'den fazla yurttaşın yaralandığı Hatay'ın Reyhanlı ilçesine eğitim alanında destek vermeyi kararlaştırdı. Holding yönetimi, ilçeye 24 derslikli imam hatip lisesi yaptıracak. Hatay Valisi Celalettin Lekesiz'in de katıldığı protokol imza töreninde, okulun yapımına en kısa sürede başlanacağı belirtildi. Fatih Tosyalı Anadolu İmam Hatip Lisesi adıyla kurulacak kul 720 öğrenci kapasiteli olacak. Okul bünyesinde 200 öğrencilik pansiyonda yer alacak.

REYHANLI YENİDEN

Hatay Valisi Lekesiz, Reyhanlı'nın ülkenin tüm kurum, kuruluş ve vatandaşlarının desteği ile yeniden ayağa kalktığını belirterek, bu konuda emeği geçen herkese teşekkür etti. Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı Reyhanlı halkının acılarını bir nebze de olsa hafifletmek için bu işi üstlendiklerini, projenin en kısa sürede tamamlanması adına gerekli çalışmaları başlattıklarını kaydetti. Toplantıya Fatih, Fuat ve Ayhan Tosyalı'nın yanı sıra Reyhanlı Kaymakamı Yusuf Güler, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ile Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tosyalı grubu lise yaptırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN